Jant Temizleyici Sprey 400Ml. Daha Büyük Görüntüle

Jant Temizleyici Sprey 400Ml.

AOA12806200

Yeni ürün

Stac Plastik Jant Temizleyici Sprey ile temizlenen jantlar uzun süre temiz ve parlak görüntüsünü korur.Uygulanışı kolaydır.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

11,92 TL KDV Dahil

Daha Fazla Bilgi

Stac Plastic Jant Temizleyici ve Parlatıcı Sprey 400ml tüp,yüksek kalite standartında İtalya'da üretilmiştir.Tüm otomobillerin nikelaj,krom yada normal jant tiplerine uyumlu olarak üretilmiştir. Uygulanışı gayet pratiktir, profesyonellik gerektirmez. Münferit olarak kullanılabileceği gibi Stac Plastic Lastik Parlatıcı Sprey (http://www.anadoluotoaksesuar.com/parlaticilar/268-lastik-parlatici-sprey-400ml.html) ile kullanılmasını tavsiye ederiz. Ürün Özellikleri : Çözücü içermeyen Stac Plastic Italy Jant Koruyucu, içerdiği floro-polimer teknoloji sayesinde jantları hava şartlarının etkisinden uzun süre korur. Kir ve fren tozuna karşı etkili bir koruyucu tabaka oluşturur. Böylece asit yanmalarını önlemeye yardımcı olur ve uzun süreli temizliğin çabuk ve kolay olmasını sağlar. Solmuş renkleri daha parlak görünmesine yardımcı olur.

Uygulama Şekli:
1. Uygun bir Jant temizleyici Kit kullanarak jantları temizleyiniz,
2. Şişeyi iyice çalkalayınız,
3. Sprey ucunu ayarlayınız,
4. Jantların üzerine püskürtünüz,
5. Buğulu bir görünüm alana kadar kurumasını bekleyiniz ve yumuşak temiz bir bezle ovarak parlatınız.

Uyarılar: Lütfen kullanmadan önce etiketi dikkatlice okuyunuz, Her zaman jant üreticisinin önerilerine uyunuz, Direkt güneş ışığı altında veya jant yüzeyi sıcak iken uygulamayınız, Gövdeye lastiklere ve iç mekana püskürtmeyiniz. Bu bölgelere bulaşan kısmı sulandırılmamış şampuan veya hafif bir deterjanla temizleyiniz Uygulama sonrası aracınızı kullanmadan önce frenleri kontrol ediniz.

Aynı kategoride farklı 30 ürün